SIFIR KM · OTOKAR

Otokar Yeni Kent LF

23.214.312 TL · liste fiyatı aralığı
1 versiyon
Otokar Yeni Kent LF
KISA BAKIŞ

Otokar Yeni Kent LF hakkında

Otokar Yeni Kent LF, dizel seçenekleriyle sunuluyor. 1 güncel versiyonu 23.214.312 TL liste fiyatı aralığında karşılaştırabilirsin. Aşağıdaki teknik değerler ve versiyon tablosu seçim yaparken aynı sayfada birlikte değerlendirilmelidir.

Teknik özellikler

Kasa tipiŞehir İçi Otobüs
Versiyon sayısı1 donanım
Yakıt tipiDizel

Otokar Yeni Kent LF resimleri

Otokar Yeni Kent LF sıfır km modeline ait dış, iç ve detay fotoğrafları. Görsele tıklayarak büyütebilirsin.

Otokar Yeni Kent LF gerçek kullanıcı deneyimleri

Otokar Yeni Kent LF. Yeni nesil 12 metre alçak tabanlı belediye tipi solo şehir içi otobüs.

Yukarıdaki değerlendirmeler internetteki (forum, Reddit, Şikayetvar vb.) gerçek kullanıcı paylaşımlarından derlenmiştir; bağlantılardan kaynaklara ulaşabilirsin.

SATIN ALMA KARARI

Otokar Yeni Kent LF versiyonları ve fiyatları

Fiyatlar en son 6 Temmuz 2026 tarihinde güncellendi · Kaynak: üreticinin güncel sıfır km liste fiyatları
VersiyonYakıtMotorVitesGüçListe Fiyatı
Yeni Kent LFDizel23.214.312 TL

Fiyatlar üreticinin güncel sıfır km liste fiyatlarıdır; ▲/▼ işaretleri bir önceki aya göre artış/düşüşü gösterir; kampanyalar ve bayi indirimleriyle değişebilir. Oto Karar bağımsızdır, satış yapmaz.

🎬 Otokar Yeni Kent LF inceleme videoları

YouTube'da Otokar Yeni Kent LF için öne çıkan inceleme ve test sürüşü videoları — kaydırarak izle.

İstanbul'un yeni Metrobüsü | Otokar Kent XL | Seri Üretim İlk Aracı Detaylı Test Ettik
Bursa 2262 | 2024 Model Otokar Kent LF İnceleme ve İçten Seyir [4K]
Otokar E-Kent Elektrikli Otobüs ile Dizel Otobüs'ü kapıştırdık.
Otokar Kent LF ile Hekimbaşı na yolculuk.Kod no C-1029
Otokar Kent LF 2025 İle Seyahat
Otokar Kent LF.Açık Klima ve Cummins sesi ile Ortaköyden Dolmabahçeye yolculuk.Kapı numara B-1705
Yeni Kent Araç Deneyimleri / Tamer Bey
Otokar Kent 290H Detaylı İnceleme ve Yolculuk @subwayspottertr16
Otokar Kent LF.Bol Motor sesi eşliğinde yolculuk videosu.Filo numara 21-309
İZTAŞIT-Otokar Kent LF-Önden Seyir

Sık sorulan sorular

Otokar Yeni Kent LF güncel liste fiyatı 23.214.312 TL. Fiyat, seçilen donanım paketine göre değişir; kampanya ve bayi indirimleri ayrıca uygulanabilir.

Otokar Yeni Kent LF Soru-Cevap

Bu araçla ilgili merak ettiğini sor; 🛡️ Doğru Karar Ustaları ve topluluk yanıtlasın. Cevaplar herkese açıktır.

Otokar Yeni Kent LF hakkında soru sor
Doğru Karar Ustaları — Dynobil cevaplıyor; topluluk da katkı verir.
Bu araçla ilgili henüz soru yok. İlk soruyu sen sor; Doğru Karar Ustaları yanıtlasın.
DYNOBİL · TESLİMAT ÖNCESİ KONTROL

Otokar Yeni Kent LF için Sıfır araçta da bağımsız göz değerlidir.

Teslim almadan önce kaporta–boya, elektronik sistemler ve teslimat hazırlığını bağımsız olarak kontrol ettir; bayi beyanını ölçümle doğrula.

Kaporta ve boya ölçümüElektronik sistem kontrolüTeslimat öncesi rapor
WhatsApp ile iletişime geçDynobil danışma hattı

Aynı segmentte rakip sıfır modeller

← Tüm Otokar modelleri